KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14765306
nr 1476 5306
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Teckning, Tusch, Signerad, daterad 83. Bladets mått: 43x55, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:54:35
16/6 22:51:03
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas